Úvodem

Ahoj všem,

právě jste se dostali na blog 2 lidí (říkejme jim Kosťa a Renča), kteří se rozhodli hodit za hlavu všední starosti každodenního života  a to po dobu určitou, cca 1 rok (zatím). Jak hodit takovéto starosti za hlavu, ptáte se? Nevím jak ostatní, ale my se rozhodli pronajmout náš rok zrekonstruovaný být, opustit stávající zamětnání a vydat se na cesty po Evropě (jih, západ, sever …. toto je v plánu). Něco málo jsme našetřili, ale víme, že nám to na rok života mimo domov stačit asi nebude, bůh (ne)ví. Chceme se tedy pokusit cestovat a přežívat s minimálními náklady pomocí přátel, autostopu, stránek nabízejících ubytování a stravu za několik hodin práce (workaway.info) nebo nějakým jiným způsobem. Po cestě bychom si chtěli najít případné brigády, pomocí kterých bychom si přivydělali na další cestování. Pokud se toto nepodaří, tak pak příjde na řadu prodej drog, prostituce, bankovní loupeže a jiná nelegální činnost.

Toto je asi ve zkratce vše a pokud budete s námi prostřednictvím tohoto blogu, budeme jenom rádi.

Kosťa a Renča

To jsme my :)

Reklamy

14 komentářů: „Úvodem

 1. Kosťo, ať Vám to vyjde a dovezete si toho spoustu na několik dalších let. Kdybyste chtěli zavítat v létě do Lotyšska, tak se ozvi, zkusila bych Vám tam domluvit třeba přenocování a průvodce.

  Odpovědět
 2. Kostíci,
  mějte se moc krásně, myslíme na Vás!!! :-* Dnešním dnem zahajuji ranní rituál – Dobrá snídaně, ranní klid v práci (zatím) a Vaše humorné vyprávění Z Ostravy do světa!!! 🙂 Pecka! Díky moc.

  Odpovědět
 3. Ahoj Kostíci, tak jsem si zas přečetla vaše zápisky z cest a opět se výborně pobavila i Igiho. 🙂 Užívejte a mějte se !!! Zdraví Sylva a Igi

  Odpovědět
  • Ahoj Sylvi a Igi. Díky za reakce :-). Momentálně jsme na Gibraltaru a co se tady a po cestě tady dělo, tak to byla prdel. Budeme se snažit postnout další články, ale jelikož teď žijeme v přístavu na lodi, tak je trochu problém s nabíjenim a připojení 😦 .

   Odpovědět
 4. Ahoj Kosťo a Renčo … jak valčíte? 🙂 občas na chvíli zabrousím na Váš blog a pak vám dlouhé chvíle závidím:) doufám, že jde vše podle plánu a pořádně si to užíváte.

  Odpovědět

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s